MIEJSKI ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW
35-040 RZESZÓW, ul. Dąbrowskiego 73
tel.: 17 748-11-11, fax: 17 748-11-49, e-mail: sekretariat@mzz.itl.pl

HomeAktualności

Aktualności

DODATKOWE ZAJĘCIA!

Dodatkowe odpłatne zajęcia edukacyjne:

Język angielski – zajęcia prowadzone przez American English School.
Zajęcia umuzykalniające – prowadzone przez Marię Prajsnar, absolwentkę Akademii Muzycznej w Poznaniu.

BEZPŁATNE SZCZEPIENIA

W ramach profilaktyki zdrowotnej Wydział Zdrowia Miasta Rzeszowa realizował program bezpłatnych szczepień dla dzieci uczęszczających do żłobków, którego celem jest ograniczenie zakażeń meningo i pneumokokowych wśród dzieci przebywających w grupie. 
Obecnie dzieci korzystają z bezpłatnych szczepień przeciwko ospie.

„MODERNIZACJA ROKU”

By zapewnić dzieciom jak najlepszą opiekę w dobrych warunkach lokalowych - żłobki są sukcesywnie modernizowane, a wykonane inwestycje są również nagradzane. W latach 2004 – 2012 na remonty i modernizacje żłobków wydano ok.10 mln złotych.
W XV Jubileuszowej Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku 2010", w którym wzięło udział łącznie 823 obiekty - w finale znalazły się 2 rzeszowskie żłobki, a Gmina Miasto Rzeszów otrzymała wyróżnienie za termomodernizację Żłobek nr 10 przy ul. Starzyńskiego 19.
W kolejnej edycji "Modernizacja Roku 2011” do konkursu zostało zgłoszonych tysiąc inwestycji z całej Polski - wyróżnienie otrzymał żłobek nr 8 przy ul. Pułaskiego 20b.

2 MIEJSCE DLA ŻŁOBKA NR 12

W 2012 r. wszystkie rzeszowskie żłobki uczestniczyły w konkursie na najładniej urządzony teren żłobków, przedszkoli publicznych i szkół Miasta Rzeszowa. Nagrodę za zajęcie 2 miejsca otrzymał żłobek nr 12 przy ul. Dąbrowskiego 7
W roku 2011 skorzystano z Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 - „MALUCH” i otrzymano dotację na stworzenie dodatkowych miejsc w Żłobku nr 8 przy ul. Pułaskiego 3b.

Strona 2 z 2