MIEJSKI ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW
35-040 RZESZÓW, ul. Dąbrowskiego 73
tel.: 17 748-11-11, fax: 17 748-11-49, e-mail: sekretariat@mzz.itl.pl

HomeAktualności

Aktualności

WIĘCEJ MIEJSC W ŻŁOBKACH

Z uwagi na duże zainteresowanie mieszkańców opieką nad dziećmi w wieku do lat 3, spowodowane również wysoką jakością świadczonych usług - ilość miejsc jest sukcesywnie zwiększana. W roku 2014 po zakończonym generalnym remoncie Żłobka nr 3 przy ul. Rataja 6a, powstanie dodatkowo 15 miejsc.

NOWA USTAWA O OPIECE NAD DZIEĆMI

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi do lat 3 oraz Statutem - zmieniono nazwę Miejskiego Zarządu Żłobków na Miejski Zespół Żłobków w Rzeszowie.

BEZPŁATNE SZCZEPIENIA

W ramach profilaktyki zdrowotnej Wydział Zdrowia Miasta Rzeszowa realizował program bezpłatnych szczepień dla dzieci uczęszczających do żłobków, którego celem jest ograniczenie zakażeń meningo i pneumokokowych wśród dzieci przebywających w grupie. 
Obecnie dzieci korzystają z bezpłatnych szczepień przeciwko ospie.

DODATKOWE ZAJĘCIA!

Dodatkowe odpłatne zajęcia edukacyjne:

Język angielski – zajęcia prowadzone przez American English School.
Zajęcia umuzykalniające – prowadzone przez Marię Prajsnar, absolwentkę Akademii Muzycznej w Poznaniu.

2 MIEJSCE DLA ŻŁOBKA NR 12

W 2012 r. wszystkie rzeszowskie żłobki uczestniczyły w konkursie na najładniej urządzony teren żłobków, przedszkoli publicznych i szkół Miasta Rzeszowa. Nagrodę za zajęcie 2 miejsca otrzymał żłobek nr 12 przy ul. Dąbrowskiego 7
W roku 2011 skorzystano z Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 - „MALUCH” i otrzymano dotację na stworzenie dodatkowych miejsc w Żłobku nr 8 przy ul. Pułaskiego 3b.

Więcej artykułów…

Strona 2 z 3